Сьогодні о 15:38
Дрогобицький міськрайонний суд оштрафував чоловіка, який викрав із магазину "Аврора" чотири упаковки кави загальною вартістю 538 гривень. За це він має сплатити понад 10 тисяч гривень штрафу та судовий збір.
Джерело: Постанова Дрогобицького міськрайонного суду
25 квітня 2025 року о 10:51 у магазині "Аврора" в Дрогобичі чоловік викрав 4 упаковки кави. Загальна вартість товарів становила 538,33 гривні.
На днях чоловіка судили на дрібне викрадення чужого майна (частина 4 статті 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Він визнав свою вину.
Суд зобов'язав його сплатити:
- 10 200 гривень штрафу (600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян);
- 665,60 грнивень судового збору.
Читайте також: Схема на 41 млн грн у Дрогобицькій РВА: експрацівниць підозрюють у незаконному оформленні соцвиплат

Будьте з Дрогобич.Сity у соцмережах:
💙 Telegram — ще більше новин;
💛 Facebook — креативи та обговорення;
❤️ Instagram — відео та цитати.