Новину оновили 24.06.2026 о 15:15

У Дрогобицькій громаді преміюють спортсменів і тренерів, які у 2025 році здобули нагороди на чемпіонатах світу, Європи та України. Попередньо розмір одноразових виплат становитиме від 5 до 35 тисяч гривень залежно від рівня спортивних досягнень.

Джерело: розпорядження міського голови Дрогобича

Найбільшу винагороду отримають спортсмени, які привезли медалі з чемпіонатів світу чи Європи:

  • Тершак Остап попередньо мав би одержати 30 000 гривень;
  • Стахів Віталій – 30 000 гривень;
  • Федурко Наталя – 20 000 гривень;
  • Гасюк Святослав – 25 000 гривень;
  • Хоменець Олександра – 25 000 гривень;
  • Товарницький Іван – 30 000 гривень;
  • Фідик Іван – 35 000 гривень;
  • Приболотний Святослав.

Тренери також отримають одноразову виплату:

  • Бирка Андрій попередньо 5000 гривень;
  • Шевчук Андрій.

Нададуть й грошові винагороди спортсменам, які здобули перемоги на чемпіонатах України:

  • Тріла Анастасія попередньо мала б отримати 8000 гривень;
  • Гнатків Анастасія – 8000 гривень;
  • Главач Віталій – 10 000 гривень;
  • Павич Назар – 10 000 гривень;
  • Сатурова Анастасія – 10 000 гривень;
  • Стеців Артур – 8000 гривень;
  • Лозинський Павло – 8000 гривень;
  • Мацьків Арсен – 8000 гривень;
  • Семенович Анастасія;
  • Іваник Богдан;
  • Соломчак Сабріна;
  • Мендляр Владислав
  • Стефанівська Вікторія;
  • Куницький Володимир;
  • Старінщак Катерина;
  • Кахній Дарина.

Причина оновлення статті: Міська рада надала до рішення два додатки. Ми звернули увагу на перший, бо у ньому є зафіксовані виплати. Проте це виявився лише перелік кандидатів. Ми змінили дані, відповідно до вірного додатка, проте у ньому міськрада не вказала суми виплат.

Будьте з Дрогобич.Сity у соцмережах:

💙 Telegram — ще більше новин;

💛 Facebook — креативи та обговорення;

❤️ Instagram — відео та цитати.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися