Новину оновили 24.06.2026 о 15:15
У Дрогобицькій громаді преміюють спортсменів і тренерів, які у 2025 році здобули нагороди на чемпіонатах світу, Європи та України. Попередньо розмір одноразових виплат становитиме від 5 до 35 тисяч гривень залежно від рівня спортивних досягнень.
Джерело: розпорядження міського голови Дрогобича
Найбільшу винагороду отримають спортсмени, які привезли медалі з чемпіонатів світу чи Європи:
- Тершак Остап попередньо мав би одержати 30 000 гривень;
- Стахів Віталій – 30 000 гривень;
- Федурко Наталя – 20 000 гривень;
- Гасюк Святослав – 25 000 гривень;
- Хоменець Олександра – 25 000 гривень;
- Товарницький Іван – 30 000 гривень;
- Фідик Іван – 35 000 гривень;
- Приболотний Святослав.
Тренери також отримають одноразову виплату:
- Бирка Андрій попередньо 5000 гривень;
- Шевчук Андрій.
Нададуть й грошові винагороди спортсменам, які здобули перемоги на чемпіонатах України:
- Тріла Анастасія попередньо мала б отримати 8000 гривень;
- Гнатків Анастасія – 8000 гривень;
- Главач Віталій – 10 000 гривень;
- Павич Назар – 10 000 гривень;
- Сатурова Анастасія – 10 000 гривень;
- Стеців Артур – 8000 гривень;
- Лозинський Павло – 8000 гривень;
- Мацьків Арсен – 8000 гривень;
- Семенович Анастасія;
- Іваник Богдан;
- Соломчак Сабріна;
- Мендляр Владислав
- Стефанівська Вікторія;
- Куницький Володимир;
- Старінщак Катерина;
- Кахній Дарина.
Причина оновлення статті: Міська рада надала до рішення два додатки. Ми звернули увагу на перший, бо у ньому є зафіксовані виплати. Проте це виявився лише перелік кандидатів. Ми змінили дані, відповідно до вірного додатка, проте у ньому міськрада не вказала суми виплат.

Будьте з Дрогобич.Сity у соцмережах:
💙 Telegram — ще більше новин;
💛 Facebook — креативи та обговорення;
❤️ Instagram — відео та цитати.